„Ate čiulptukui“ bibliotekoje

Kviečiame į klubo „Skaitanti mama“ atidarymo šventę, kuri vyks 2010 m. rugsėjo 21 d. 15 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8).

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka 2010 m. rugsėjo mėn. pradeda vykdyti projektą „Klubas „Skaitanti mama“: įkūrimas ir veiklos pradžia“, kuris skirtas dviem skirtingoms, bet tuo pačiu be galo stipriais, nors ir nematomais, saitais susietoms žmonių grupėms. Pirmoji – patys mažiausi, kurie nenori nė akimirkos praleisti be jiems paties brangiausio ir mieliausio žmogaus. Antroji grupė – mažylių mamos. Šis projektas pakvies visas mamytes ateiti į biblioteką kartu su vaikučiais.
Visiems yra gerai žinoma, kad vaikai mokosi sekdami suaugusiųjų pavyzdžiu. Todėl ir gimė projekto idėja pakviesti mamas ateiti į biblioteką kartu su savo vaikais dar nesulaukus ir pirmojo gimtadienio. Bendri mamos ir vaiko apsilankymai bibliotekoje, dalyvavimai įvairiose bibliotekos organizuojamose veiklose, leis užsimegzti vaiko skaitymo įpročiams. Kuo ankstyvesnis vaiko kontaktas su knyga, tuo didesnės galimybės sukuriamos tolimesnei vaiko raidai. Bibliotekoje organizuojamuose disputuose bei susitikimuose dalyvaus įvairių profesijų atstovai: pedagogas, psichologas, medicinos darbuotojas, aktoriai ir bibliotekininkai. Tai skirtingų sričių specialistai, tačiau kiekvienas iš jų gali suteikti daug naudingos informacijos vaikus auginančioms mamoms.

Projekto metu bus vykdoma akcija „Ate čiulptukui“. Akcija skirta mažyliams, nusprendusiems atsisakyti čiulptuko. Atsisveikinimai vyks bibliotekoje, kur ant „išaugusio“ medelio šakų vaikai galės užkabinti jau nebereikalingą čiulptuką. Tokie rimti mažylių apsisprendimai neliks neįvertinti, vaikai mainais gaus po knygelę. Ši knygelė – tai startas į draugystės, pažinimo ir skaitymo džiaugsmą.

RENGINIŲ KALENDORIUS

2018 Gegužė
P A T K P Š S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31