Biblioteka pakvietė į adventinius skaitymus

Gruodžio 15 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje vyko adventinis vakaras „Laimink, Marija“.

Kai gamtoje karaliauja tamsa, ir šalti žiemos vėjai nešioja nerimą, renginio organizatoriams bei dalyviams pavyko sukurti be galo jaukią, šiltą ir skaidrią vakaro aplinką.

Perregimais, lengvučiais tautodailininkės Irenos Gaidamavičienės kalėdiniais žaislais, rankdarbiais ir meninėmis fotografijomis papuoštoje salėje, degant advento vainiko žvakėms, skambėjo Sandoros progimnazijos Šv. Cecilijos ansamblio atliekami kūriniai, o renginį vedusi bibliotekos savanorė mokytoja Branguolė Šimkūnienė kvietė susirinkusiuosius trumpam užsimerkti ir persikelti į vaikystę, kad vaizduotė kiekvienam sugrąžintų gimtų namų šv. Marijos paveikslą.

Renginio metu buvo demonstruojamos Lietuvos bažnyčias puošiančių gražiausių Dievo Motinos paveikslų reprodukcijos, menininkė Birutė Kuicienė pristatė šia tema nutapytą darbą bei savo vadovaujamos dailės studijos narių piešinius. Lankytojams buvo pasiūlyta pasirinkti ir paskaityti širdžiai mieliausią eilėraštį iš knygos „Eilėraščiai Marijai“, tačiau žmonės tuo neapsiribojo: deklamuotos ir savos kūrybos, ir vaikystėje išmoktos eilės.

Adventiniame vakare pasidžiaugta bibliotekos savanorės Audronės Šablevičienės inicijuotos labdaros akcijos rezultatais - bibliotekos lankytojai ir darbuotojos mezgė ir dovanojo vilnones kojines, skirtas benamiams. Kojinės bus perduotos Respublikinei Šiaulių ligoninei.

Renginyje svečiavosi Šv. Jurgio parapijos klebonas Egidijus Venckus.

RENGINIŲ KALENDORIUS

2018 Liepa
P A T K P Š S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31