Klubo „Skaitanti mama“ dalyviai dalyvavo teatralizuotame rytmetyje „Šv. Kalėdų belaukiant“ ir susitiko su Kalėdų seneliu

Vaikų literatūros skyrius (Gvazdikų takas 8) šių metų gruodžio 16 d., penktadienį, sukvietė mamytes, tėvelius, močiutes ir pačius mažiausius bibliotekos skaitytojus į teatralizuotą rytmetį „Šv. Kalėdų belaukiant“.

Visi šventės dalyviai buvo pasipuošę įvairiais šventiniais kostiumais, mat šventėje jų laukė pats tikriausias Kalėdų senelis.

Šventėje pasirodė Šiaulių Moksleivių namų vaikų ir jaunimo teatro studijos „Bildukas“ auklėtiniai, suvaidinę renginio dalyviams pasaką apie vilką, lapę ir septynis ožiukus. Jei tikrojoje pasakoje vilkas praryja ožiukus, tai šioje - pabaiga išskirtinai gera. Pasirodo, lapei su vilku liūdna ir jie kartu su septyniais ožiukais, susirinkusiais mažaisiais vaikučiais, nutarė biblioteką paversti tikra koncertų sale. Linksmos šventinės dainelės pralinksmino ne vieną ropojantį ar jau savo kojytėmis pradėjusį vaikščioti vaikutį. Buvo taip linksma, kad kas gulėdami, kas stovėdami krutino savo mažytes rankytes ir kojytes. Šventėje dalyvavusi pasakų fėja su stebuklinga burtų lazdele atbūrė raudonskruostį, baltabarzdį Kalėdų senelį. Apsirengęs raudonai baltu kostiumu, gerasis Kalėdų senelis vos neaplenkė bibliotekos, mat aplink ją nebuvo sniego. Visgi tokius gerus, šaunius mažylius, su fėjos pagalba, Kalėdų senelis pastebėjo, tad į biblioteką skrido raketa, puškavo traukiniu ir riedėjo arklių traukiama karieta. Nepamiršo Kalėdų senelis ir didelio maišo dovanų, kurias padėjęs po šventine eglute, nutarė pašokti ratelius, paklausyti mamyčių deklamuojamų eilėraščių ir linksmai sudainuoti linksmas daineles. Tokios linksmybės buvo dar smagesnės, mat kartu su mažaisiais bibliotekos lankytojais, kartu linksminosi pilkas vilkas, gudruolė laputė, septyni maži ožiukai, du Kalėdų senelio elfai.

Po neįtikėtinai gražių žaidimų ir ratelių mažieji sulaukė dar vieno stebuklo. Kalėdų senelis visus mažuosius bibliotekos skaitytojus apdovanojo knygelėmis ir skaniomis kalėdinėmis dryžuotomis lazdelėmis-saldainiais. Visiems šventėje dalyvavusiems vaikučiams Kalėdų senelis palinkėjo augti dideliems ir sveikiems.

Bibliotekos darbuotoja Inga Bubulytė sukūrė filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuotos šios šventės gražiausios akimirkos.

Šventė buvo organizuojama įgyvendinant projektą „Skaitančios mamos - skaitantys vaikai“, kurio rėmėjas yra Kutūros rėmimo fondas.

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

2018 Liepa
P A T K P Š S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31