Kviečiame dalyvauti socialinėje akcijoje „Knygų Kalėdos“!

Ateinančių švenčių proga šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė inicijuoja socialinę akciją „Knygų Kalėdos“ ir kviečia Lietuvos gyventojus dovanoti naujas knygas bibliotekoms. Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka nuo lapkričio 25 d. iki Šv. Kalėdų šventės kviečia visus šiauliečius aktyviai dalyvauti Prezidentės inicijuojamoje socialinėje akcijoje.

Akcija ,,Knygų Kalėdos" tapo nacionaline, kai į šalies Prezidentę kreipėsi 300 Šiaulių krašto vaikų, kurie papasakojo, kad labai mėgsta skaityti, tačiau šalies bibliotekose trūksta naujų knygų. Prezidentė išpildė šių vaikų svajonę ir padovanojo jų krašto bibliotekai reikiamų knygų. Prie šios idėjos prisijungė Lietuvos leidėjų asociacija, Bibliotekininkų draugija, Spaustuvininkų asociacija, Rašytojų sąjungos leidykla, knygynų tinklai "Vaga", „Pegasas" ir "Knygų namai", Sigutės Chlebinskaitės studija "Tu gali sukurti knygą", LRT ir radijas "Laisvoji banga" ir 1,5 tūkstančių šalies bibliotekų.

Šiaulių mieste akcijoje dalyvaujantys knygynai yra „Vaga“ PC „Bruklinas“ (Pramonės g. 6) ir „Vaga“ PC „Saulės miestas“ (Tilžės g. 109) bus pasirengę specialias lentynas su plakatais, kuriose yra reikalingos knygos šalies bibliotekoms, pažymėtos specialiomis lipdėmis „Knygų Kalėdos 2011". Joms taikoma 20 procentų nuolaida. Knygas galima palikti knygyne bibliotekoms skirtuose kalėdiniuose maišuose. Leidiniai vėliau bus perduoti Lietuvos bibliotekoms. Akcijai yra parengtas 45 labiausiai trūkstamų šalies bibliotekoms knygų sąrašas.

Maloniai kviečiame visą Šiaulių miesto bendruomenę būti aktyvią ir, belaukiant Kalėdų stebuklo, dovanoti vieni kitiems šviesą. Prisijunkite prie akcijos! Teiraukitės, kokių knygų trūksta Šiaulių miesto savivaldybės bibliotekos skyriams ir filialams arba peržiūrėkite šių knygų sąrašą, nupirkite jų akcijoje dalyvaujančiuose knygynuose ir padovanokite Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai. Reikalingų naujų knygų iš sąrašo taip pat galite atnešti iš namų, Jūsų pačių jau perskaitytų. Pagrindinė socialinės akcijos „Knygų Kalėdos" sąlyga – dovanojamos knygos turi būti išleistos ne vėliau nei prieš 3 metus. Akcija vyks iki gruodžio 23 dienos. Šiuo šventiniu laikotarpiu Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje bus organizuojami renginiai, per kuriuos bus skaitomos, pristatomos knygos, vyks susitikimai su rašytojais.

Būsime nuoširdžiai dėkingi už kiekvieną padovanotą knygą!

Daugiau informacijos galite rasti akcijos „Knygų Kalėdos“ internetiniame puslapyje: http://www.lbd.lt/knygukaledos/

Knygų sąrašas socialinei akcijai „Knygų Kalėdos“.

Gyventojų, dovanosiančių knygas Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai, prašome palikite savo kontaktus, kad bibliotekos darbuotojai galėtų su Jumis susisiekti ir pakviesti į renginius. Kilus klausimų dėl akcijos, prašom kreiptis į artmiausią biblioteką. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriai ir filialai yra parengę reikalingiausių, skaitytojų dažniausiai pageidaujamų knygų sąrašus:

 

 

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

2018 Liepa
P A T K P Š S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31