Paminėta gyvūnų globos diena

Spalio mėn. 2 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ vaikų biblioteka tradiciškai paminėjo gyvūnų globos dieną. Į popietę „Gyvūnai tarnauja žmogui“ vaikai atėjo su savo augintiniais.

Pirmasis su savo šeimininke Viktorija oriai atžingsniavo juodas kaip naktis katinas Kipšas, apžiūrėjęs visus bibliotekos kampus, patogiai įsikūrė ant minkštasuolio. Toks jo pasitikėjimas savimi ir nepažįstama aplinka paaiškinamas tuo, jog jis kasdien vedamas į lauką. Milvydės kalaitė, inteligentiškoji spanielė Brita, aprengta žaviu apsiaustėliu iš pradžių tirtėjo patekusi į nepažįstamą aplinką, bet greitai apsiprato ir parodė, kokia ji išauklėta, kaip gražiai bendrauja su savo mažąja šeimininke ir besąlygiškai jos klauso. Luko katytė Simba buvusi pamestinukė, bet dabar patekusi į šiltus namus ten surado ištikimą draugą. Ji labai pasitiki savo šeimininku ir akivaizdu, kaip jie vienas kitam reikalingi.

Vaikai noriai pasakojo apie savo augintinių istorijas, apie jų išdaigas ir mažus žygdarbius. Ir nebuvo galo jų pasakojimams – kiekvienas vis kažką prisimindavo.

Po renginio visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo suvenyrais. Šis renginys labai patinka bibliotekos lankytojams, jam pasibaigus visi teiraujasi, kada vėl bus gyvūnų šventė. Gyvūnų globos dienai pažymėti bibliotekoje veikia nuotraukų paroda „Mano mylimas gyvūnas“.

 

 

 

 

 

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

2018 Liepa
P A T K P Š S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31