Paroda „Pasivaikščiojimas kūrybinėje erdvėje“

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos III kurso būsimos kirpėjos parodoje „Pasivaikščiojimas kūrybinėje erdvėje“ pristato kūrybinius darbus – galvos dangalus.

Tai darbai, kurie sukurti ir pagaminti remiantis pastižo modulio mokymo programa, skirta kirpėjui. Pastižas – tai įvairiausi plaukų priedai, pagaminti iš natūralių ir dirbtino pluošto plaukų. Kiekvienas sukurtas galvos dangalas yra individualus kūrybinis darbas, kuris atspindi mokinio kūrybiškumą, fantaziją, paskirtį, kruopštumą, bei išradingumą.
Modeliuojant šiuos darbus, didelę reikšmę turi ir kirpėjo estetinis skonis, mokėjimas taikyti teorines žinias ir praktinius įgūdžius, darbo kokybė. Darbo procese yra naudojamos skrybėlės, ant kurių kuriamos šukuosenos iš natūralių ir dirbtino pluošto plaukų, įvairiausi karoliukai, audiniai, juostelės, smeigtukai, karšti klijai, šepečiai, šukos, žnybtukai, plaukų modeliavimo priemonės. Sukurta šukuosena – galvos dangalas derinamas su juvelyriniais dirbiniais, papuošalais iš kaspinų, nėrinių, gėlių, plunksnų.
Parodoje eksponuojami kirpėjų darbai, kurie naudojami įvairiuose šou pasirodymuose, šukuosenų kolekcijų pristatymuose, organizuojamuose Kuršėnų miesto ir Kuršėnų politechnikos mokyklos projektuose. Kirpėjų profesijos mokytojos Vita Jurgelienė ir Vida Terminaitė.
Kviečiame aplankyti parodą, kuri veiks iki balandžio 9 d.

RENGINIŲ KALENDORIUS

2018 Liepa
P A T K P Š S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31