Paroda „Šiek tiek apie bites"

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36) liepos 8 – rugpjūčio 8 d. veikia „Rasos“ pagrindinės mokyklos mokytojos Loretos Škėlienės bitučių kolekcijos paroda „Šiek tiek apie bites“.

 

Štai ką pati mokytoja pasakoja apie savo kolekciją:

„Bitės – darbštumo ir draugiškumo simbolis. Labai apsidžiaugiau, kai į mano rankas pateko nuostabi lėlytė – bitutė. Ji man labai patiko ir tapo pirmuoju eksponatu bitučių kolekcijoj. Kaip tik tais metais nuo rugsėjo 1-osios dienos turėjau mokyti pirmokus, tad nusprendžiau į pagalbą ‚pasikviesti“ bitutę. Klasę pavadinau „Bitučių“ klase. Ieškojau bitučių paveikslėlių internete. Čia radau begales bitučių paveikslėlių, kurie mane labai sudomino, ir tada kilo idėja pasigaminti mokinių pasiekimų vertinimo lipdukus.

Taip pat pradėjau rinkti įvairias bitutes, arba daiktus ant kurių yra bitės: žaisliukus, trintukus, pieštukus, parkerius, molio, medžio dirbinius, švilpynes, knygeles, žvakes, saldainius, dėžutes, maišelius, puodelius, aitvarus, vėjo malūnėlius, bičių modeliukus, lipdukus, taupykles, magnetukus ir t.t. Kolekciją padėjo rinkti ir mano mokiniai, mokytojai, pažįstami ir artimieji, kurie žinojo apie šią kolekciją. Kartą dovanų gavau sagę-bitę, kurią mielai įsisegu.

Dažnai mokinukai piešdavo, konstruodavo bitutes, rašydavo rašinius, iliustruodavo pasakojimus, ieškodavo informacijos įvairiuose šaltiniuose. Įsijungdavo net jų tėveliai.

Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šios bitučių kolekcijos kūrimo“.

 

Na, o mes kviečiame aplankyti parodą!

RENGINIŲ KALENDORIUS

2018 Gegužė
P A T K P Š S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31