Popietė „Mes esame atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome“

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ vaikų filialas pažymėjo Pasaulinę gyvūnų globos dieną. Bibliotekoje vyko popietė „Mes esame atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome“. Į biblioteką vaikai rinkosi su savo augintiniais: šuniukais, kačiukais, pelytėmis.

Pirmoji į šventę atskubėjo Laurutė su savo šuniuku Rikiu. Nejauku šuneliui buvo bibliotekoje, bet vėliau jis įsidrąsino, aplojo kiekvieną atėjusį skaitytoją, pasijuto bibliotekos šeimininku. Kristina myli katinus, į šventę atsinešė mažą taškuotą katytę Taškę, kurią šeimininkė papuošė dideliu mėlynu kaspinu. Kitas skaitytojas atsinešė vėžlę Maršelę, o mažoji Rugilė su mama į šventę atėjo nešinos pelyte su šiaudiniu nameliu. Baikšti sėdėjo katytė rastinukė Zilka. Išdidžiai ir drąsiai elgėsi bibliotekininkės Vilhelminos katinas Pūkis. O kokie prašmatnūs buvo šunelio Bonio rūbeliai!
Kiekvienas dalyvis pristatė savo augintinį - papasakojo kaip jis atsirado namuose, jo įpročius, kokių eibių ir išdaigų yra prikrėtęs, ką moka. Su vaikais bibliotekininkės kalbėjosi, kaip kartais žmonės su gyvūnais žiauriai elgiasi, kad net vaikai juos skriaudžia, kad gyvūnėlius reikia mylėti, globoti, neskriausti jų. Šuniukai, kačiukai - patys ištikimiausi žmogaus draugai, niekada šeimininko neišduos, visada jį mylės. Žmonės turi rūpintis mažaisiais draugais.
Popietės pabaigoje vaikučiai vaišinosi saldainiais, džiaugėsi dovanėlėmis, apžiūrėjo veikiančią parodą „Mano mėgstamiausias gyvūnas“, kurią šia proga paruošė Šiaulių „Romuvos“ pagrindinės mokyklos pradinukai .

RENGINIŲ KALENDORIUS

2018 Gegužė
P A T K P Š S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31