„Vasara bibliotekoje - kaip kine 2“

Liepos 20 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8) įvyko jau antroji šią vasarą kultūrinė-edukacinė programa „Vasara bibliotekoje - kaip kine“.

Pirmojoje peržiūroje, kuri vyko birželio 15 d., vaikai matė mažojo Tarzano gyvenimą džiunglėse, berniukiškas išdaigas jau paaugus, bei paauglystės ir pirmosios draugystės, išsiskyrimo scenas, o šioje išvydo Tarzaną kaip nerangų vaikėzą, nuolat besistengiantį visur pritapti. Dėl Tarzano klaidos jo šeimai atsidūrus pavojuje, berniukas nusprendžia, kad artimiesiems bus geriau be jo. Per jaudinančią naują kelionę Tarzanas susipažįsta su galingiausiu žemės padaru – paslaptinguoju Zugoru, kartu jie sužino, kad būti kitokiam nėra silpnybė ir kad draugai ir šeima – pati didžiausia vertybė iš visų. Siužetas labai įdomus, neįprastas ir tikrai smagus, todėl vaikai stebėję filmą, nuostabius ir lengvai įsimenamus filmo personažus, puikiai pamėgdžiojo, kikeno iš jų. Peržiūrėję šią Tarzano legendą vaikai suprato, kad nuoširdumas - geras dalykas, bet emocijos taip pat svarbu. Švelnumas vienas kitam, bendravimas, draugystė leidžia patirti pilnavertį gyvenimą.

Filmui pasibaigus vaikai neišsibėgiojo kas sau, o visi smagiai susibūrę sprendė bibliotekos savanorės Rimantės Samaitės vestas viktorinas, žaidė žaidimus, tiesiog, buvo drauge.

Paskutinioji pasakų peržiūra įvyks rugpjūčio 17 dieną, jos metu vaikai matys H.K. Anderseno pasakas „Bjaurusis ančiukas“, „Coliukė“ ir „Alavinis kareivėlis“.

RENGINIŲ KALENDORIUS

2018 Gegužė
P A T K P Š S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31