Valstietis

Jaunųjų kraštotyrininkų Mikelių mokyklos internetinę svetainę papildė interaktyvūs žaidimai ir virtualus Šiaulių miesto žemėlapis

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje vykusiuose seminaruose jaunieji kraštotyrininkai talkino, kuriant interaktyvius žaidimus Mikelių mokyklos internetinei svetainei.

Įgyvendinant LR Kultūros ministerijos remiamą projektą „Šiaulių krašto pažinimas: interakyvi skaitmeninio turinio sklaida jaunųjų kraštotyrininkų internetiniame puslapyje“, Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka tęsė gražų bendradarbiavimą su Šiaulių jaunųjų turistų centru ir Mikelių mokykla. Šios mokyklos mokiniai, vadovaujami vadovės Vydos Šegždienės, kraštotyrininkės Irena Rudzinskienė, Jadvyga Urbonienė, bibliotekos darbuotojos ne kartą rinkosi Bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje aptarti užduočių interakyviems žaidimams „Sudėk Šiaulių vaizdelį“, „Šiaulių miesto lobiai“, „Pažink Šiaulių įžymybes“. Buvo stengiamasi, kad šie edukaciniai kraštotyros žaidimai būtų patrauklūs, intriguojantys, skatintų kuo geriau pažinti Šiaulių miesto vietoves, istoriją ir įžymius žmones. Šie užsiėmimai buvo rimtas iššūkis ir tuo pat metu nuotaikingi, kadangi reikėjo ne tik parinkti įdomius ir reikšmingus objektus žaidimams, bet ir sugalvoti, kaip suklaidinti žaidėjus, kad tektų ilgiau pasukti galveles... Daugiau informacijos rasite Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos elektroninėje svetainėje, laikraščių „Šiaulių kraštas“ ir „Šiaulių naujienos“ straipsniuose.
Kviečiame išbandyti žaidimus! Linkime maloniai ir naudingai praleisti laiką internetinėje Šiaulių jaunųjų kraštotyrininkų Mikelių mokyklos svetainėje.

Informaciją parengė E. Mačiulienė, nuotraukos E. Tarasevičienės