Biblioteka kviečia senjorus susipažinti su internetu

Jau š.m. lapkričio 10 d. 14:00 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius (Aido g. 27), Lieporių (Tilžės g. 36) ir „Saulės" (Vytauto g. 59) filialai pasitiks senjorus ir kvies juos dalyvauti akcijoje „Esenjoras.lt“. Projekto „Bibliotekos pažangai“ organizuojamos akcijos tikslas – paskatinti vyresniojo amžiaus gyventojus aktyviai naudotis internetu visoms gyvenimo reikmėms.

Kad vyresnieji lankytojai internete jaustųsi drąsiau, kuriamas būtent jiems skirtas interneto tinklalapis www.esenjoras.lt. Apsilankę šiame paprastame ir patogiame tinklalapyje lankytojai galės mokytis naudotis internetu, rasti naudingos informacijos, bendrauti. Tinklalapio lankytojai taip pat bus kviečiami dalyvauti žaidime „Tūkstantmečio senjoras“ – pademonstruoti savo žinias ir nugalėti.

 

Žaidimas „Tūkstantmečio senjoras“ – tai testas, į kurio klausimus galima atsakyti apsilankius tinklalapyje www.esenjoras.lt. Testo klausimai yra gana paprasti, bet įdomūs, iš įvairių sričių. Daugiau nei 200 senjorų, kuriems geriausiai seksis į juos atsakyti, akcijos rengėjai apdovanos prizais. Daugiau informacijos apie žaidimą rasite apsilankę tinklalapyje www.esenjoras.lt arba projekto „Bibliotekos pažangai“ interneto svetainėje www.bibliotekospazangai.lt.

 

Akcijos pristatymo renginyje lapkričio 10 d., antradienį, 14 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27), Lieporių (Tilžės g. 36) ir „Saulės" (Vytauto g. 59) filialuose senjorai galės dalyvauti virtualiame susitikime – žinomi pranešėjai jiems papasakos apie interneto teikiamas galimybes, savo patirtį naudojantis internetu ir kt., o akcijos dalyviai internetu galės jiems užduoti klausimus ir iškart išgirsti atsakymus į juos.

 

Telefonų numeriai pasiteiravimui:

Bibliografijos-informacijos skyrius (8 41) 55 26 06

Lieporių filialas (8 41) 55 26 57

„Saulės" filialas (8 41) 52 49 96