Bibliotekoje įvyko susitikimas su Šiaulių miesto garbės piliečiu V. Rimkumi

2009 m. kovo 31 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje įvyko susitikimas su Šiaulių universiteto profesoriumi, Šiaulių miesto garbės piliečiu, menotyrininku, iškiliu Lietuvos kultūros, mokslo ir visuomenės veikėju Vyteniu Rimkumi. Susitikimo metu buvo pristatyta knyga „Epochų sandūros: mano takai ir takeliai".

Knygoje apžvelgiamas Vytenio Rimkaus gyvenimas, o per jį ir istorijos epochų lūžiai, krašto bei visos šalies tragiški ir džiaugsmingi išgyvenimai.Tai ketvirtoji serijos ,,Šiaulių miesto garbės piliečiai“ knyga. Paklausus, kokiam žanrui priskirtumėte knygą, profesorius, atsakė, kad tai ,,mišrainė“. Šiek tiek straipsnių, apmąstymų, pasvarstymų. Knygą sudaro trys skyriai ,,Iki Sibiro, Sibiras, Po Sibiro. Pats autonius neigia, kad tai prisiminimai.

Renginio metu skaitytojams buvo pristatytas ir garsinis knygos variantas. Knyga buvo įskaityta Lietuvos aklųjų bibliotekos Šiaulių filialo iniciatyva. Vytenio rimkaus knygą įskaitė Antanas Bernotas. Susitikimo metu buvo išklausytas knygos ištraukos fragmentas. Autorius dalijo autografus, bendravo su skaitytojais, kilusiais iš to paties krašto.