Projektas „Bibliotekos pažangai“ organizuoja unikalią akciją „Paskutinis valdovas“

Balandžio 6 dieną prasideda projekto "Bibliotekos pažangai" organizuojama akcija "Paskutinis valdovas", skirta viešos interneto prieigos vartotojams ir bendrai visiems šalies gyventojams, besinaudojantiems internetu.

 

Akcijos tikslas – paskatinti žmones artimiau susipažinti su internetu, jame veikiančiomis naudingomis svetainėmis ir instrumentais, padedančiais kiekvienam gyventi patogiau. Be to, įgyvendindami šį unikalų internetinį projektą, skleidžiame aiškią žinią, kad šalies bibliotekų sistema ne tik neatsilieka nuo visuomenės progreso, bet pati didele dalimi jį ir skatina.

 

Šiam edukaciniam projektui pasirinkta netradicinė forma – alternatyvios tikrovės žaidimas. „Paskutiniame valdove“ susipins tikros ir išgalvotos istorijos ir įvykiai, žaidimo elementais taps įvairūs realiai veikiantys tinklalapiai, internetiniai socialiniai tinklai. Tikimės, jog tokia netradicinė forma projektą darys patrauklesnį ir padės pasiekti jam keliamų tikslų – kuo plačiau įtraukti visuomenę į šiuolaikinių technologijų pasaulį.

 

Žaidimas truks iki birželio pabaigos. Akcijos metu dalyviai kviečiami spręsti internete paslėptus įvairiausius galvosūkius ir užduotis ir taip stiprinti pažintį su pasauliniu žiniatinkliu. Daugiau informacijos apie žaidimą „Paskutinis valdovas“ galite rasti apsilankę akcijos tinklalapyje www.paskutinisvaldovas.lt.