Susitikimas su jaunąja rašytoja Urte Uliūne

Susitikimas su rašytoja Urte Uliūne

Susitikimo akimirka

2009 m. sausio 14 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekos Vaikų literatūros skyrius pakvietė mažuosius skaitytojus į susitikimą su jaunąja rašytoja Urte Uliūne (Urte Maskuliūnaite).

Rašytoja Urtė Uliūnė Gegužių vidurinės mokyklos ketvirtokams pristatė savo pirmąją išleistą knygelę „Miegančios boružės“, kurią išleido leidykla „Nieko rimto“, dailininkė Sigutė Ach. Mokiniai aktyviai klausinėjo jaunosios rašytojos apie kūrybinį kelią, apie pasakų rašymo ypatumus, kodėl gimė būtent ši knygelė, kurioje gyvena įvairiausi vabalėliai, – skruzdės, boružės, laumžirgiai, vorai. Jie kaip ir vaikai draugauja, dirba, džiaugiasi, ir liūdi. Kiek daug išminties gali pasimokyti iš jų – kaip draugauti, neužgauti, mylėti... Jaunoji rašytoja papasakojo kaip ji pradėjo rašyti, kodėl jos pasakų veikėjai yra vabalėliai.

Susitikimo metu Urtė Uliūne prasitarė ir pasidžiaugė, kad būtent ši knygelė „Miegančios boružės“ yra patekusi i Metų knygos rinkimų vaikiškos knygos penketuką. Iš tikrųjų yra labai malonu ir smagu, kad mūsų miesto mergaitės kūryba yra gana gerai vertinama ekspertų. Tikimės, kad jaunosios rašytojos kūrybą skaitytojai įvertins palankiausiai.