Susitikimas su poete iš Kėdainių Egle Miliušyte-Brazdžiūniene-Bareikiene

Susitikimas su poete Egle Bareikiene

Susitikimas su poete

Sausio 22 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje įvyko susitikimas su poete iš Kėdainių Egle Bareikiene bei jos šeštosios knygos ,,Į ledo tylą“ (296 psl.) pristatymas.

Poetė mielai sutiko pristatyti savo knygą Šiauliuose.Vėsią sausio popietę bibliotekoje įvyko šiltas ir jaukus susitikimas su poete Egle Bareikiene (Egmile). Susitikime dalyvavo leidyklos ,,Lucilijus“ leidybos vadovė Danguolė Vasiliauskienė, poetės mama, buvusi auklėtoja, klasės draugai ir bibliotekos skaitytojai.

Eglė Bareikienė rašinėti pradėjo dar mokykloje, bet rimčiau visos mintys susidėliojo tik po keturiasdešimties. Tada pasirodė jos pirmoji poezijos knyga ,,Pelynų pieva“, po to sekė kitos poetės knygos ,,Tarp vėtrų keturių“, ,,Šokis ant stiklo šukių“, ,,Laiškai“, 2008 m. pasirodė poezijos knygelė vaikams ,,Šauni kompanija, kurią taip pat išleido ,,Lucilijaus“ leidykla.

,,Kaip jaučiausi, taip ir rašiau. Popieriaus lape kalbėjausi su savimi ir su visais. Kalbėjau apie viską, kas rūpi kiekvienam iš mūsų. Mes galime būti skirtingais veidais, charakteriais, bet visi, kai skauda, jaučiame tą patį ir visi džiaugiamės laimingomis minutėmis“- teigia poetė savo knygose.

Renginio metu poetė skaitė savo poeziją, atsakė į skaitytojų klausimus, dalijosi mintimis apie poeziją ir apie gyvenimą. Renginys šiltai nuteikė kitiems susitikimams.

 

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja L. Šileikienė