Viešosios interneto prieigos lankytojų dėmesiui!

Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje pradėtas vykdyti projekto „Bibliotekos pažangai“ viešos interneto prieigos miesto bibliotekose įrengimo ir atnaujinimo darbų paskutinis etapas - kompiuterinės įrangos atvežimas ir sujungimas į bendrą tinklą.

Bibliotekų specialistams sukurtas ir diegiamas naujas instrumentas - viešosios interneto prieigos vartotojų registracijos ir statistikos sistema (VRSS), leisiantis išvengti rankų darbo, renkant statistinius duomenis apie interneto naudojimą bibliotekų viešose interneto prieigose. Šioje sistemoje bibliotekininkai registruos vartotojus, suteikdami jiems prisijungimo duomenis, galiosiančius visose Lietuvos bibliotekose.

Diegiant ir išbandant naują sistemą galimi interneto ryšio ir registracijos seansų nutrūkimai. Labai atsiprašome bibliotekos vartotojų, jeigu teks susidurti su šiais techniniais nesklandumais ir praneškite apie juos bibliotekos darbuotojams. Projekto „Bibliotekos pažangai“ IT specialistai stengsis kuo greičiau spręsti iškilusias problemas.