Mokinio V. Vasilausko lankstinių parodėlė

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (Vytauto g. 59) eksponuojama Kairių pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinio Vytauto Vasilausko lankstinių parodėlė. Paroda veiks iki birželio 28 d.

Vytautas yra klasėje vienas iš gerai besimokančių mokinių. Mokėsi Kuršėnų meno mokyklos Kairių filialo smuiko specialybės klasėje. 2009 metais sėkmingai ją baigė, moka groti smuiku ir pianinu.
Vytauto laisvalaikio užsiėmimas – lankstiniai (origamis) iš popieriaus. Gavęs dovanų knygelę „Nesudėtingi lankstiniai“, jis susidomėjo origamiu. Tai daug kantrybės ir kruopštumo reikalaujantis užsiėmimas. Naršydamas internete, ieškojo sudėtingesnių, įdomesnių darbelių. Jo kūryba teikė ir teikia džiaugsmo visiems šeimos nariams, draugams, pažįstamiems. Įspūdingai visus žavėjo „Tūkstantmečio gulbė“, kuriai išlankstyti reikėjo 5226 mažų detalių, šiai gulbei paaukotas visas praėjusios vasaros rugpjūčio mėnuo. Jo darbeliai buvo nufilmuoti ir parodyti „Splius“ televizijos laidoje „Bumcės pokštai“.