Prevencinis renginys Rėkyvos filiale

2011 m. spalio 12 d. Rėkyvos filiale įvyko renginys „Už gražias vaikystės akimirkas“, skirtas žalingų įpročių prevencijai.

Renginyje dalyvavo Šiaulių m. PK Rėkyvos nuovados pareigūnai inspektoriai Edita Gumbakienė ir Dalius Niekis bei Rėkyvos progimnazijos 6a ir 6b klasių moksleiviai(mokytojos Ina Rimkuviene, Aušra Mikulienė ir Loreta Koženauskienė).
Pareigūnai vaikams papasakojo apie narkotikų, alkoholio ir rūkymo žalą. Papasakojo apie chuliganizmą, kuris jau dabar tapo tarsi gyvenimo norma. Apie vyresniųjų moksleivių ir šiaip gatvėse siautėjančių, niekur nesimokančių vaikų reketavimą. Patarė būti labai atsargiems naudojantis kompiuteriais, neviešinti asmeninių duomenų (asmens kodo, pavardžių, adreso, el. pašto, neįsileisti į namus. Ragino mažiau laiko leisti prie kompiuterių, labiau skaityti knygas ir pridūrė, kad skaitymas taptų pramoga, o ne pareiga. Vaikai ir mokytojos pažėrė begalę klausimų, į kuriuos inspektoriai labai noriai atsakinėjo.Taip pat visus dalyvius - tiek moksleivius, tiek mokytojus - apdovanojo policijos simbolika pažymėtais lankstinukais (apie atsargų elgesį gatvėje, apie saugią kaimynystę, apie atsargų vairavimą, apie kišenvagius. Taip pat dovanojo knygelių visiems „SKRYDIS Į NIEKUR“ (apie narkotikų žalą). Tokius prevencinius renginius su policijos atstovais Rekyvos filialas rengia jau dešimti metai.