Tiesioginė transliacija „Sveikatos paslaptys“ II laida

Lapkričio 29 d. įvyko antroji projekto „Bibliotekos pažangai“ organizuojamo bibliotekų lankytojams skirta tiesioginė interneto transliacija „Sveikatos paslaptys“.

Bibliografijos-informacijos skyriuje transliacijoje dalyvavo per 20 bibliotekos lankytojų ir buvo kalbama apie peršalimo ligų prevenciją ir gydymą nevartojant vaistų.

Antroje „Sveikatos paslaptys“ laidoje dalyvavo Danutė Kunčienė – Sveikos gyvensenos ekspertė, „Žolinčių akademijos“ prezidentė, Rimas Kavaliauskas – VšĮ Lietuviškos pirties akademija vadovas, Pirties akademijos įkūrėjas ir Pirties meistriškumo kursų vadovas.
Šioje transliacijoje buvo paskelbtas naujas konkursas, kuriame galima laimėti prizų. Svetainėje www.senjoras.lt/sveikatos-paslaptys iki gruodžio 13 d. reikia patalpinti savo istoriją, kaip internete atrasta informacija pagerino Jūsų ar Jūsų pažįstamų sveikatą. Dalyvaudami konkurse galite laimėti nuostabų prizą – sveikatos procedūrų kupiną savaitgalį 2 asmenims „SPA Vilnius SANA“ Druskininkuose!


Kaip visada, buvo galima užduoti klausimus laidos svečiams. Laidų metu pateiktus receptus galima rasti svetainėje www.esenjoras.lt