Bibliotekos darbuotojai padėkojo Vaikų literatūros skyriaus vedėjai M.Liandzbergienei

Vasario 23 d., ketvirtadienį, bibliotekos darbuotojai padėkojo Vaikų literatūros skyriaus vedėjai Marijonai Liandzbergienei už ilgametį bei nuoširdų darbą.

Per daugiau nei 50 bibliotekinio darbo metų M.Liandzbergienė puoselėjo meilę ir pagarbą knygai, šviesos ir išminties šaltiniui bei skaitytojui - vaikui ir suaugusiam. Darbai, lydimi geranoriškumo, atsidavimo ir pasiaukojimo, sulaukė atgarsio darbuotojų ir skaitytojų širdyse. Darbuotojos visada jauna siela, humoro jausmas, mokėjimas džiaugtis gyvenimu ir mums teikė pasitikėjimą, stiprybę, netgi savotišką saugumo jausmą. Beveik 25 metus M. Liandzbergienė vadovavo Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriui, puoselėjo tikrą knygos ir vaikų kultūros centrą, būrė draugišką kolektyvą. M. Liandzbergienė Šiaulių miesto Vaikų bibliotekoje pradėjo dirbti 1972 m. bibliotekininke, vėliau kilnojamojo fondo vedėja ir išdirbo 7 metus. 1979 m. buvo perkelta į Centrinės bibliotekos Metodikos skyrių. Čia taip pat išdirbo 7 metus. Darbšti, kantri, sąžininga ir gabi darbuotoja, mėgiama už savo pareigingumą, nuoširdumą, mokėjimą bendrauti, aktyvi visuomeninėje veikloje. Nuo 1987 m. dirbo Vaikų literatūros skyriaus vedėja.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojų bei skaitytojų vardu, esame dėkingi Marijonai Liandzbergienei, kad buvome kartu, dirbome, bendravome, džiaugėmės ir liūdėjome. Linkime stiprios sveikatos, darbų džiaugsmo ir niekad nepamiršti bibliotekos!