„Varsos“ biblioteko​je tautodailininkės J. Burinskien​ės tapybos darbų paroda

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos "Varsos" filiale savo tapybos darbų ciklą tęsia tautodailininkė Justina Burinskienė.

Tarp šių paveikslų gerai jaučiasi kiekvienas bibliotekos lankytojas, nes jie paprasti ir kartu subtilūs, šviesūs ir nemeluotai šilti... Gamtos tematika ir ėjimas filosofinio pažinimo link. Džiugu stebėti, kaip p. Justina bręsta, kaip gamtos motyvas tampa simboliu. Galima teigti, jos darbai subrandinti giliose širdies kertelėse buvo ir bus įvairiaplaniai...
Gimusi įspūdingose Mosėdžio apylinkėse Just. Burinskienė svajojo tapti profesionalia dailininke, tačiau gyvenimo bangos nubloškė į buhalterijos sritį... Bet kūrybinis užsidegimas nuolat likdavo šalia, todėl nenuostabu, jog tautodailininkė nuo 2007 m. vis aktyviau įsijungdavo į organizuojamas parodas "Aušros" muziejuje, "Varsos" bibliotekoje, "Vaivorykštės" klube. Be to, ji priklauso ir asociacijai "Menų šaltinis". Menininkės amplua - ne tik tapyba, bet ir dekupažas, nėriniai, papuošalų gamyba. Neseniai spaudos puslapiuose Just. Burinskienė įvardinta kaip viena iš meninio apipavidalinimo konkurso nugalėtojų.
Susimąstai, ko gi reikia žmogui, menininkui - kūrėjui?.. Išsipildymo... Prasmingų sumanymų ir skrydžio, vadinamo įkvėpimu... Už širdies šilumą bei akimirkas, atiduotas mėgiamam darbui, Justinai Burinskienei dėkingi visi "Varsos" bibliotekos lankytojai.
Paroda veiks iki 2012 m. gegužės 10 d.

Filmuotą medžiagą galite pažiūrėti čia:
http://www.youtube.com/watch?v=h8CO1IofNV8