"Aido" filiale pristatytas "Romuvos" progimnazijos mokinių spektaklis

Nacionalinės bibliotekų savaitės metu "Aido" vaikų filiale (Aido g.27) vyko "Romuvos" progimnazijos dramos studijos "Svajokliai" (vadovė - mokytoja R.Malčienė) vaidinimas pagal Š.Pero pasaką "Raudonkepuraitė".

Žiūrovai iš Specialiojo ugdymo centro, Dainų proginmazijos emocingai žiūrėjo spektaklį, šiltai dėkojo mažiesiems aktoriams.

Kiekvienais metais Lietuvos viešosiose bibliotekose vyksta Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Savaitės idėja: parodyti, kad bibliotekos – bendruomenes telkianti ir vienijanti erdvė. Čia puoselėjamos senos tradicijos ir kuriamos naujos, čia gimsta inovatyvūs sprendimai ugdant laisvą ir kūrybingą asmenybę, čia moderniausios informacinės technologijos tampa įrankiais pažinti, mokytis ir mokyti kitus. Biblioteka kviečia neformaliam pasibuvimui draugų rate ir virtualiam bendravimui globaliuose socialiniuose tinkluose. Ji gali būti patikimu partneriu nedideliuose regiono ir didžiuliuose tarptautiniuose projektuose. Bibliotekoje galima rasti ir patirti įvairiausių įdomių dalykų, galima sužinoti ir pasidalinti idėjomis su bendraminčiais, galima dalyvauti intelektualiuose pokalbiuose ar kūrybiškai pramogauti. Šiais metais savaitė vyksta jau 12 kartą. Jos šūkis - "Biblioteka: spausk Patinka".