Kviečiame bibliotekos jaunuosius lankytojus dalyvauti akcijoje „Sukurk žvaigždei dainą“

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8), „Aido“ filiale (Aido g. 27), Rėkyvos filiale(Energetikų g.7), „Spindulio“ filiale (Spindulio g. 5), „Varsos“ filiale (Vilniaus g. 38D) rugsėjo 29 d. vyko projekto „Bibliotekos pažangai“ vaikams skirta akcija – konkursas „Sukurk žvaigždei dainą“.

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka pakvietė jaunuosius skaitytojus interneto pagalba susitikti su žinomomis Lietuvos žvaigždėmis - Svaru, Biplan, "Saulės kliošu", Stano, Samu, Alanu Chošnou ir Marijonu Mikutavičiumi. Bibliotekoje gyvena ne tik knygos, bet ir nemokamas internetas - priemonė bendrauti, klausytis muzikos ir pasisemti įkvėpimo kūrybai.

Šios akcijos metu atlikėjai internetu bendravo su jaunaisiais piliečiais, susirinkusiais į beveik 500 Lietuvos bibliotekų, ir pakvietė juos dalyvauti akcijoje „Sukurk dainą žvaigždei“. Jaunajai kartai pasiūlyta kurti dainų tekstus akcijoje dalyvaujančioms įžymybėms kovos su bendraamžių smurtu ir patyčiomis, pagarbos, pakantumo vieni kitų atžvilgiu ir draugystės tema, o geriausiems tekstams atlikėjai vėliau sukurs muziką ir šias dainas įrašys.

Visą spalio mėnesį vaikai galės kurti tekstus atlikėjams ir skelbti juos interneto svetainėje www.dainazvaigzdei.lt. Čia jaunieji autoriai taip pat galės bendrauti su muzikantais, psichologais, diskutuoti kūrybos ir kovos su patyčiomis tema.

Kviečiame Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos jaunuosius lankytojus dalyvauti šioje akcijoje!

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

2018 Liepa
P A T K P Š S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31