Vaikų literatūros skyrius

Užsuk į vaikų biblioteką ir tapk mūsų draugu!

Norime Tau pasiūlyti:

  • Skolintis knygas į namus. Po mėnesio knygas reikia grąžinti, nes jų laukia kitas tavo draugas. Knygelių bibliotekoje rasi pačių įvairiausių: pasakų, apsakymų, apysakų, nuotykių, eilėraščių. Rinkis pačią mėgstamiausią.
  • Ieškoti informacijos naujausiose enciklopedijose, žodynuose, žinynuose ir kitoje pažintinėje literatūroje. Kaip ir kur Tau ieškoti tokių leidinių ir informacijos visada padės ir patars bibliotekininkas.
  • Skaityti laikraščius ir žurnalus skaitykloje.
  • Praleisti savo laisvalaikį bibliotekos žaislotekoje. Čia galėsi pažaisti, padėlioti dėliones, LEGO kaladėles. Žaislotekoje puikuojasi Pasaulio lėlių kolekcija (130 lėlių). Yra 6 kompiuteriai. Jie skirti informacijos paieškai internete, virtualiems pokalbiams, susirašinėjimui su draugais, žaidimams. Kai esi pavargęs, gali atsipūsti, žiūrėdamas animacinius filmukus. O vasarą kas mėnesį vyksta atviros kino valandos.
  • Dalyvauti įvairuose renginiuose: susitikimuose su rašytojais, poetais, įžymiais žmonėmis, viktorinose, popietėse, jūsų pačių piešinių parodose, literatūros parodose.

Ateik ir būkime visi kartu!

Mes esame:

Gvazdikų takas 8, Šiauliai
Tel.: 8 (41) 552894
El.paštas: marytel.smsvb@splius.lt